NORTHERN REGION

  1. Hassan Gbassay Kanu (Port Loko)

  2. Sufian Kargbo (Tonkolili)

  3. Alhaji A.M. B. Jalloh (Koinadugu)

  4. Samuel Moses Bassie Conteh (Tonkolili)

  5. Sanah B. Marah ( Koinadugu )

  6. F.B. L. Manasaray ( Koinadugu)

  7. I.M. F. Sesay  ( Koinadugu)

  8. Ferenke Benjamin Kargbo ( Koinadugu)

  9. Yembeh Mansaray (Koinadugu)

  10. Sundu Turay (Koinadugu)

  11. Edward S. Mansaray (Koinadugu)

  12. Mohamed Filley Turay (Koinadugu)

  13. Foday Yalla Jalloh (Koinadugu)

  14. N’fagie Conteh (Koinadugu)

  15. Late Ahaji Hamidu Shaw (Koinadugu)

  16. Ibrahim Sesay (Koinadugu)

  17. John Saradugu (Koinadugu)

  18. Late Alhaji Amadu Marci Barrie (Koinadugu)

  19. Late Alpha S. Bundu (Port Loko)

  20. Osman Kargbo (Port Loko)

  21. Ibrahim Kargbo (Port Loko)

  22. Late Musa Yamba Kommeh (Tonkolili)

  23. Ken Francis Conteh (Tonkolili)

  24. Kadie Kamara (Tonkolili)

  25. Ferenke Kargbo (Bombali)

  26. Foday Sheriff Kamara (Bombali)

  27. Kamilo Kamara (Bombali)

  28. Alusine Ahmed Kamara (Bombali)

  29. Maaba Koroma (Koinadugu)

  30. Amadu Wurie Jalloh (Kambia)

  31. Kadijatu Mansaray (Kambia)

  32. Joseph Sylvanus Findlay (Kambia)

  33. Abibatu Kargbo (Kambia)

  34. Abdul Yallah Bangura (Kambia)

SOUTHERN REGION

  1. Aruna Mohamed Abdulai (Bo)

  2. Sylvester Munda Sandy (Bo)

  3. C.T.S. Momoh (Bo)

  4. Ansu C. Massaquoi (Bo)

  5. Francis Ben Kpaka (Bonthe)

  6. Late Madam Regina Tucker (Bonthe)

  7. Mrs. Mary Musa Kpaka (Bonthe)

  8. Abdulai J. Massaquoi (Pujehun)

  9. Mustapha Kpara Mangare (Pujehun)

  10. Augustine Moigboi Kallon (Pujehun)

  11. Mrs. Marie Lango Will (Moyamba)

  12. Amadu Kanu (Moyamba)

  13. Issa Jalloh (Moyamba)

EASTERN REGION

  1. Francis Ahmed K. Bawoh (Kenema)

  2. Momoh A. J. Bockarie (Kenema)

  3. Rashid Mambu Moiwa (Kenema)

  4. Brima Keifar (Kenema)

  5. Late Alhaji Saiku Jalloh ((Kenema)

  6. George Vangahun (Kenema)

  7. Fomba Bunduka (Kailahun)

  8. Mohamed S. Jalloh (Kailahun)

  9. Sao Jaward (Kailahun)

  10. Albert Abou (Kailahun)

  11. Mahmoud Mohamed Sesay (Kailahun)

  12. Tamba Richard Sandi (Kono)

  13. Foday M.A. Bayoh (Kono)

  14. Mohamed Sheriff (Kono)

  15. Adama M’Bayoh (Kono)

  16. Amadu Barba Daramy (Kono)

WESTERN AREA

  1. Amadu Kanu (Western Area)

  2. Alieu Barrie (Western Area)

  3. Franklyn Ekuday Taylor (Western Area)

  4. Abdul Razaak Bah (Western Area)

  5. Pa. Mohamed Barrie (Cenema) (Western Area)

  6. Marian L. Bah (Western Area)

  7. Madam Abibatu Kamara (Western Area)

  8. Mrs. Kadiatu I. Kamara (Western Area)

  9. Santigie Mohamed Sesay (Western Area)